airplane alarmclock wallet people eco seat-heat umbrella pictures chevron-left chevron-right menu
O nás

O nás

ZAŽIJTE PRAHU JINAK

Naše vyhlídkové jízdy v historických vozech Ford T, nebo Alfa Romeo Spider, jsou dokonalým způsobem jak nasát kouzlo Prahy a jejích uliček. Vybrat si můžete z několika unikátních tras, kde nechybí skvosty jako Pražský hrad, Rudolfinum, či Staronová Synagoga.

 

ZA ROMANTIKOU I NA FIREMNÍ VEČÍREK

Nejen pro zamilované máme v repertoáru i večerní projížďky Prahou s možností připravit pro Vás kytici růží, nebo sklenku sektu. I z cesty na letiště se v našich autech stane velkolepá událost. Svatba, oslava, firemní akce i jakákoliv zvláštní příležitost bude zážitkem, na který nikdy nezapomenete.

 

Vybrat trasu

 

4 MÍSTA ČESKÉ HISTORIE, CO MUSÍTE VIDĚT

Vybrali jsme pro Vás 4 výjimečné kulturní a historické památky Českých dějin - Karlštejn, Konopiště, Karlovy Vary a Terezín. Ať už Vás láká starověký hrad Karlštejn s korunovačními klenoty, barokní zámek Konopiště a jeho parky, lázeňskou Kolonádu s horkými vřídly v Karlových Varech, nebo koncentrační tábor v Terezíně, čeká vás nezapomenutelná cesta.

 

Vybrat trasu

Náš tým

Kristýna

aj, čj

"Krásná auta a ženy k sobě prostě patří, tak proč by je nemohly i řídit? Není moc žen, které dělají tuhle práci, ale já jí prostě miluju!"

Lukáš

aj, čj

"Vždycky se nám zdá lepší to, co nemůžeme mít, než to co už máme. V tom spočívá romantika a idiotství lidského života."

Erich Maria Remarque

Vladimír

Čj, Aj, Nj, Šj, Ij, Rj

Historie a studium cizích jazyků patří mezi moje velké koníčky. Jako řidič Prague old car mohu své znalosti využít a předat cestovatelům, kteří chtějí poznat krásy Prahy z perspektivy pravého Čecha.

Anton

Čj, Rj, Aj

Letní večery a slunná odpoledne. Moje nejoblíbenější momenty, které každoročně zažívám v těchto úchvatných vozech. Vyrazte se mnou na cestu plnou zážitků a skvělé atmosféry.

Irena

Čj, Aj

Historické vozy jsou mojí vášní. Řídit zlatě zářící Alfu Romeo nebo slavný Ford T je pro mne každodenní zážitek, o který se s Vámi ráda podělím.

Jaroslav

Čj, Aj

Naše historické vozy mi připomínají zlaté časy první republiky. Tato doba v sobě nese úžasné kouzlo. Nechte se společně se mnou přenést zpátky v čase do tohoto krásného období šampaňského a filmů pro pamětníky!

Kateřina

Čj, Aj

Humor je důležitou částí života. Život beze srandy není životem. Miluji svou práci, jelikož je zde vždy prostor seznámit a zasmát se s novými lidmi. Udělat něčí den hezčím nestojí nic.

Kryštof

Čj, Aj

Nemyslím si, že existuje zábavnější způsob, jak si užít poznávání Prahy.

Krom úžasné atmosféry, pohodlí a přátelských řidičů se dozvíte spoustu faktů o Praze, které si jen tak někde nepřečtete.

Marek

Čj, Aj

Život je jako šťáva z ovoce. Je to umění získat to nejlepšího ze všeho, co v našem životě máme. Každá vyhlídková jízda, kterou udělám pro své zákazníky, je kapkou jednoho z nejlepších džusů, jaký jsem kdy ochutnal.

Martin

Čj, Aj, Fj

Charismatičtí lidé, veteráni a vítr ve vlasech při jízdě jedním z nejkrásnějších měst na světě. To zní jako úžasný zážitek! Připojte se a zažijte ho se mnou.

Patrik

Čj, Aj

Jsem společenský člověk. Je vzrušující pravidelně poznávat cestovatele z různých zajímavých zemí světa a povídat si s nimi o rozdílnosti našich kultur.

Robert

Čj, Aj, Sj

Praha patří k nejkrásnějším městům Evropy. Je krásná za svitu pouličních lamp, slunečních paprsků či pokryta sněhem. Stačí si jen vybrat a v pohodlí našich veteránů nasát její magickou atmosféru.

Sergej

Čj, Aj, Rj

Jsem Sergej a mezi moje zájmy patří historie a architektura. Praha je svými architektonickými památkami skutečně výjimečná a s každou vyhlídkovou jízdou objevuji nové a nové skvosty. Rád Vám představím Prahu jako skutečnou perlu Evropy.

Tomáš

Čj, Aj

Miluji cestování. Kdybych byl cizinec, první místo kam se jedu podívat je Praha, srdce Evropy.

Vojta

Čj, Aj

Jízda historickým kabrioletem je nepopsatelně romantickým zážitkem. Dokonalý způsob, jak překvapit své blízké a vytvořit jim vzpomínku na celý život. Jsem rád že mohu být součástí takových momentů. Někdy se musím držet, aby mi neukápla slza.

 

Kontakt

Líbila se Vám jízda?
Ohodnoťte nás!

Máte dotaz ohledně našich služeb? Chcete sestavit jízdu na přání? Napište nám, do 60 minut se Vám ozveme!


+420 702 000 044

Prague old car s.r.o.
Choceradská 3038/28, Praha Záběhlice, 141 00
IČO: 01503251
207563 C, Městský soud v Praze

Obchodní podmínky